Standen

Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-noord/H3K1/stand.rss.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-noord/H3N1/stand.rss.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-noord/MA2J1/stand.rss.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/poule/regio-noord/JC2D1/stand.rss.

Heren 1

#TeamGPWV+-
1Steevast HS 1836294802624
2Oudehaske HS 1835285812623
3A.V.C. '69 HS 29252117812844
4V.C.R. HS 16181511589572
5L.V.C. HS 17161316614624
6A.V.C. '69 HS 38151421727752
7Set Up (IJsselmuiden) HS 58151421711768
8S.V.M. HS 18111024712772
9D.B.S. HS 28111024658796
10HeVoC '89 HS 368718515577

Heren 2 1e helft

#TeamGPWV+-
De stand is niet beschikbaar.

Heren 3 1e helft

#TeamGPWV+-
De stand is niet beschikbaar.

Dames 1

#TeamGPWV+-
1Swette Switters DS 3731253693444
2LVVO DS 1830239753633
3VLO DS 1729235665489
4Punt Ut DS 28242015761719
5Top en Twel DS 27201612592602
6v.c. Joure DS 56131114478549
7vc Bolsward DS 47121119600666
8VC058 DS 69111028762896
9CoVos DS 5810924664770
10OPM Heerenveen DS 175524492692

Dames 2

#TeamGPWV+-
1Top en Twel DS 1729246706558
2A.V.C. '69 DS 48252013756682
3vc Bolsward DS 57242111705591
4HeVoC '89 DS 67231911669587
5NOK/WalingaTrikes DS 18211716697695
6Punt Ut DS 3620179563470
7Sparta DS 27141317605671
8Heecherop DS 17131219644694
9S.N.V.V. DS 487626561762
10v.c. Joure DS 474425503699

Dames 3

#TeamGPWV+-
1Staveren DS 39342810876728
2Stânfries (IJ) DS 39332810867722
3Top en Twel DS 3831258765607
4WSV DS 1831258749625
5XXL DS 1830239765588
6CoVos DS 69272315832715
7Punt Ut DS 49231918789779
8LVVO DS 28151321676718
9Heecherop DS 29141225719805
10A.V.C. '69 DS 59111028700866
11vc Bolsward DS 796531605882
12v.c. Joure DS 895432560868

Meisjes A1 1e helft

#TeamGPWV+-
De stand is niet beschikbaar.

Mix A1 1e helft

#TeamGPWV+-
1Sudosa-Desto JA 1730244686420
2Olhaco JA 1730244685483
3Surf/Ritola JA 17131118558584
4DAC Dedemsvaart JA 17121019498622
5V.V.E.'86 JA 160024286604

Meisjes B 1e helft

#TeamGPWV+-
1De Griffioen MB 1934279829684
2VC Sneek MB 3832257773568
3OPM Heerenveen MB 19252016771750
4Sparta MB 18191717684707
5HeVoC '89 MB 19181522790764
6v.c. Joure MB 292235530904

Meisjes C1 1e helft

#TeamGPWV+-
1Punt Ut XC 1733262677462
2O.T.I.B. MC 17231910668515
3DOSKO/Acta XC 278822520695
4Havot XC 176524483676
VoVeSa MC 1000000

C-mix 1e helft

#TeamGPWV+-
De stand is niet beschikbaar.