Jo viert 80e verjaardag

Vorige week heeft onze vereniging wel een heel bijzonder lid in het zonnetje gezet. Jo de Boer mocht namelijk zijn 80e verjaardag vieren.

Het is al heel uniek als een lid op 80 jarige leeftijd nog steeds volleybalt, maar Jo speelt zelfs nog competitie. Dit doet hij met veel plezier; misschien niet zo bewegelijk als vroeger, maar daarom nu juist goed doordacht en tactisch slim. Hoe Jo het zo lang weet vol te houden? “Geen aardappelen eten” zegt hij met een glimlach, “en veel trainen”, dit deed Jo toen hij jonger was wel vijf keer per dag. Jo is in 1954 lid geworden van onze vereniging. Tijdens zijn studie en de jaren daarna is hij een tijd gestopt en heeft hij wat rondzwervingen gemaakt bij andere verenigingen. In 1987 werd hij weer lid van de Griffioen en dat is hij sindsdien gebleven. Hier zijn wij natuurlijk enorm blij mee. Hij heeft zich o.a. als trainer ingezet voor de vereniging en nog steeds is hij betrokken bij het organiseren van buitentoernooien. Erelid is Jo al, dus dit keer ontving hij een extra grote bos bloemen. Op de vraag hoe lang Jo nog door gaat antwoord hij: “Als het team aangeeft dat het tijd is om te stoppen dan doe ik dat. Tot die tijd ga ik door”.

Wij wensen Jo nog vele gezonde jaren en we hopen dat hij nog lang onderdeel van onze vereniging kan en wil blijven.